نمایش صفحه 1 از 0
کالایی یافت نشد.
جستجو برای عبارت مورد نظر با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

  • از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.
  • املای عبارت وارد شده را بررسی کنید.

کوله پشتی، محبوب‌ترین نوع چمدان

کوله پشتی، یکی دیگر از انواع چمدان‌های مسافرتی است که با توجه به طراحی و کارایی که دارد برای تمام گروه‌های مردمی، حتی افرادی که قصد سفر ندارند، بسیار محبوب است.

اما مانند تمامی مدل‌های چمدان، به هنگام خرید چمدان کوله پشتی نیز باید به یکسری نکات توجه کنیم. این نکات را می‌توان به دسته‌بندی زیر تقسیم کرد:

۱. ظرفیت کوله پشتی زیاد است یا کم؟

برای همه ما مهم است که ظرفیت کوله پشتی که خریداری میکنیم، به اندازه‌ای باشد که بتواند نیاز ما را برطرف کند، ممکن است یک نفر، وسائل زیادی برای سفر داشته باشد و یازمند یک کوله پشتی بزرگ باشد، اما ممکن است یک نفر دیگر با یک کوله پشتی نسبتا کوچک هم بتواند تمام وسائل سفر خود را حمل کند. بنابراین با توجه به نیاز خود، باید قبل از خرید چمدان کوله پشتی، به ظرفیت آن توجه کنیم.

۲. طراحی کوله پشتی به چقدر خوب است؟

اولین چیزی که به هنگام خرید چمدان کوله پشتی، چشم ما را می‌گیرد، طراحی و زیبایی یک کوله پشتی خواهد بود. بدون شک هیچکس به سراغ چمدان‌های نمی‌رود که از لحاظ طراحی و زیبایی، به استاندارد‌های لازم نرسیده باشد. همچنین طراحی کوله پشتی، باید به گونه‌ای باشد که فشار به کمر و شانه‌ها وارد نکند. همچنین چمدان کوله‌پشتی باید دارای جیب‌ها و محفظه‌های کافی باشد تا بتوانید وسایل خرد را با نظم و سازماندهی در آن قرار دهید. امروزه با توجه به تنوع بالای محصولات تولیدی کیف و چمدان، می‌توان به راحتی با یک جست‌و‌جو ساده داخل وب‌سایت کیف‌لند، چمدان و کوله پشتی مورد نظر خود را پیدا کنید.

۳. جنس و مقاومت کوله پشتی به چه صورت است؟

جنس چمدان و کوله پشتی باید از استاندارد‌های بالایی برخوردار باشد تا به راحتی فرسوده نشود و دچار پارگی و پوسیدگی نشود. به هنگام خرید کوله پشتی، همه ما به دنبال محصولی می‌رویم که دوام و مانگاری بالایی داشته باشد و بتوانیم مدت زیادی از آن استفاده کنیم. به همین دلیل قبل از خرید چمدان کوله پشتی، باید به جنس آن توجه کنیم.

۴. وزن چمدان کوله پشتی چقدر است؟

وزن کوله‌پشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. به این دلیل که اگر وزن آن کم باشد، مقاومت آن نیز پایین خواهد بود. از طرفی اگر وزن آن بالا باشد نیز، فشار زیادی به کمر و بدن فرد وارد می‌کند. وزن چمدان کوله پشتی هنگام طراحی باید بر اساس یک استاندارد منطقی طراحی شود. لذا قبل از خرید چمدان کوله پشتی، باید به وزن آن توجه کنیم.

۵. قیمت چمدان کوله پشتی، معقول است یا خیر؟

قیمت، مهم‌ترین فاکتور همه افراد به هنگام خرید به شمار می‌رود. قیمت چمدان‌های کوله پشتی، با توجه به فاکتور‌هایی مثل طراحی، سایز، رنگ، جنس و.. متفاوت است.

به هنگام خرید چمدان کوله‌پشتی، می‌توانید با مراجعه به سایت کیف‌لند و بررسی مدل‌های مختلف چمدان و کوله‌پشتی و مقایسه قیمت و کیفیت محصولات، بهترین خرید را انجام دهید.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
چمدان
کیف لپ تاپ
ساک ورزشی