• خانه
  • قوانین و مقررات فروشگاه

کاربران محترم لطفا شرایط زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت جهان سفیر آساک با نام تجاری کیف‌لند به دقت مطالعه و ملاحضه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌سایت کیف‌لند به آدرسhttps://kifland.com  و استفاده از خدماتی مانند کیف پول مجازی، پنل کاربری، درج نظرات و پیشنهادات در این وب سایت به معنای پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از خدمات کیف‌لند تلقی می‌گردد.
لذا حق بروزرسانی و ایجاد هرگونه تغییرات در قوانین شرایط استفاده بدون هیچ اطلاع قبلی برای شرکت جهان سفیر آساک محفوظ است. عدم رعایت به هر کدام از موارد زیر موجب حذف حساب کاربری شما می‌شود.

قوانین حساب کاربری

همچنین قابل ذکر است که کلیه اصول و قوانین درج شده در وب‌سایت کیف‌لند https://kifland.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین مرکز توسعه و تجارت الکترونیک است.
حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور بر عهده خود مشتریان است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.
پس از ورود به حساب کاربری خود در پنل وب سایت کیف‌لند شما مسئول تمام محتوای ایجاد شده در نظرات و پیشنهادات ثبت شده هستید.

شرکت جهان سفیر آساک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی برخی کاربران را در راستای رعایت قوانین جهانی وب ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربری، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت جهان سفیر آساک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

رعایت حریم خصوصی

وب‌سایت کیف‌لند به اطلاعات اشخاصی که در سایت ثبت نام و از خدمات استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و تا حد توان از آن ها محافظت خواهد کرد.
تمام مطالب در دسترس در وب‌سایت کیف‌لند مانند متن، مقالات، طراح های گرافیکی، نشانه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، کاتالوگ، داده‌ها و کلیه موارد و محتوای قابل کپی و دانلود توسط کیف‌لند جزئی از دارایی و اموال کیف‌لند محسوب می شود و حق استفاده و انتشار تمامی محتوای تولید شده در انحصار کیف‌لند است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت جهان سفیر آساک محفوظ می‌دارد.

کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از موارد ذکر شده، استفاده از داده کاوی، روبات، و روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزار های استخراج نیستند و هرگونه استفاده از مشتقات وب‌سایت کیف‌لند را ندارند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب‌سایت رسمی کیف‌لند و شرکت جهان سفیر آساک محفوظ است. در صورت مشاهده حساب کاربری حذف و حق پیگرد قانونی را برای کیف‌لند محفوظ می‌دارد.

سایت‌های مرجع مورد تایید ما، پایگاه های اطلاع رسانی به نشانی (https://kifland.com)، (https://omasu.ir) و پایگاه‌های درج شده در صفحه تماس با ما است و این شرکت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از موارد ذکر شده (۲ مورد) ندارد.

وب‌سایت رسمی کیف‌لند هیچگونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحه‌های وب‌سایت خود و یا اطلاعات و لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. خدمات و قیمت ها آن گونه که در وب‌سایت اعلام شده ارائه می‌گردد.
کلیه محتویات و مطالب ارائه شده در وب‌سایت کیف‌لند شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت کیف‌لند تعلق دارد.
لازم به ذکر است کیف‌لند در حال حاضر در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سفارشات و تراکنش های مالی از طریق دفتر مرکزی به نشانی اعلام شده در تماس با ما پردازش خواهد شد.

مشتریان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این قبیل، از طریق ایمیل رسمی شرکت جهان سفیر آساک به نشانی  info {@} kifland.com برای پیگرد قانونی به ما اطلاع رسانی کنند.

هم چنین شما می‌توانید از طریق آدرس های ذکر شده در تماس با ما با کیف‌لند در ارتباط باشند.

 

دسته بندی ها
چمدان
کیف لپ تاپ
ساک ورزشی