نمایش صفحه 1 از 0
کالایی یافت نشد.
جستجو برای عبارت مورد نظر با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

  • از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.
  • املای عبارت وارد شده را بررسی کنید.

کودکان هم نیازمند چمدان شخصی هستند

امروزه با یک جست‌و‌جو ساده در اینترنت و دسترسی پیدا کردن به بیش از هزاران مدل چمدان‌ مسافرتی ، می‌توان با خرید چمدان هایی که مختص کودکان ساخته شده‌‌اند، می‌توان در آن‌ها این حس مسئولیت پذیری را ایجاد کرد که وسائل خود را، خودشان جمع‌آوری و حمل کنند. بخصوص که امروزه با وجود مدل های مختلف ساک و چمدان برای کودکان در رنگ ها و طرح های مختلف، خود آن‌ها نیز از این مسئولیت استقبال خواهند کرد. به‌هنگام خرید چمدان کودک باید به نیازها و سلیقه کودکتان توجه کنید.   اما در کنار این موارد، قبل از خرید چمدان کودک، باید به یک‌سری نکات مهم نیز توجه کنیم تا بتوانیم بهترین خرید را برای کودک خود انجام بدهیم.

این نکات عبارت‌اند از:

۱. اندازه و وزن: اصولا چمدان‌هایی که برای کودکان طراحی می‌شود باید به گونه‌ای باشد که از نظر اندازه و وزن مشکلی را برای کودکان در حمل‌و‌نقل چمدان ایجاد نکند. معمولا چمدان‌هایی که برای کودکان طراحی می‌شوند، بین ۵۳ تا ۵۶ سانتی‌متر ارتفاع دارند. این اندازه به کودکان این امکان را می‌دهد که به راحتی بدون کمک پدر و مادر خود، چمدان خود را بدون هیچ مشکلی جا‌به‌جا کند.

 

۲. طراحی و رنگبندی: تقریبا می‌توان گفت اولین چیزی که به‌هنگام خرید یک محصول، توجه ما‌ را به خود جلب می‌کند، طراحی و رنگبندی آن محصول است. اگر در طراحی یک محصول، زیباسازی مناسب صورت نگرفته باشد و نظم و رنگبندی مناسب در آن به کار گرفته نشده باشد، قطعا میل ما به خرید آن محصول نیز کاهش پیدا می‌کند. در طراحی چمدان کودکان، توجه به طراحی  رنگبندی باید خیلی بیشتر باشد. زیرا کودکان به تنها چیزی که اهمیت می‌دهند، ظاهر چمدان و طراحی آن است.اذا طراحی و رنگبندی در تولید و عرضه چمدان‌های کودک، از اهمیت بالایی برخوردار است.

۳. جنس و مقاومت: جنس چمدان کودک از اهمیت بالایی برخوردار است. به این دلیل که کودکان در حفظ و نگهداری وسائل خود نسبت به بزرگتر‌ها، سلیقه کمتری به خرج می‌دهند. از این جهت باید در ساخت این چمدان‌ها از جنس‌های مقاوم مثل پلی‌کربنات یا پلی‌استر استفاده شود. همچنین به‌هنگام خرید، باید به جنس و کیفیت چمدان توجه کنیم.

 

۴. امکانات و ویژگی‌ها: همانطور که در طراحی و ساخت سایر مدل‌های چمدان، امکانات و ویژگی‌هایی طراحی شده است. برای چمدان‌های کودک نیز، امکاناتی طراحی شده که می‌توان به مواردی مثل جیب‌های متعدد، قفل‌های امنیتی و چرخ های ۳۶۰ درجه که به چرخش و جا‌به‌جایی چمدان مسافرتی کمک می‌کند.

۵. قیمت: اصلی‌ترین موضوعی که به هنگام خرید چمدان مسافرتی برای ما مهم است، قیمت چمدان است.

البته باید این موضوع را هم نیز در نظر گرفت که قیمت و کیفیت چمدان، با یکدیگر رابطه مستقیم دارند. هرچقدر چمدان مسافرتی از جنس بهتر، طراحی و کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

برای خرید یک چمدان کودک با کیفیت و قیمت مناسب،‌ کافیه وارد سایت کیف‌لند بشوید و از میان تنوع بالای چمدان های مسافرتی، با مقایسه قیمت و کیفیت محصولات، بهترین چمدان کودک را برای فرزند خود تهیه کنید.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
چمدان
کیف لپ تاپ
ساک ورزشی